MODERN BUSHIDO SQUAD


  • Index
  •  » OBOP
  •  » Ankieta dotycząca prowadzenia MBS

#1 2009-04-05 14:52

YaMas

Administrator

13907603
Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 85
Punktów :   

Ankieta dotycząca prowadzenia MBS

Co chcielibyście zmienić w systemie prowadzenia MBS. Jeśli macie swoje propozycje, to piszcie je tutaj


http://img166.imageshack.us/img166/4238/sygnaturayamas.jpg

Offline

 

#2 2009-04-05 18:17

Pudzian

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 14
Punktów :   

Re: Ankieta dotycząca prowadzenia MBS

Proponuje żeby były ustalone wpłaty na klan, dzienne bądź raz na dwa dni i żeby były ściśle przestrzegane... To zapewni szybszy rozwój klanu.

Pozdro Pudzian


JAK WALCZYSZ WYGRYWAJ!! JAK ZGINIESZ WYKORZYSTAJ GNIEW ABY SIĘ POMŚCIĆ!!!!! DAJ ZNAĆ KLANOWICZOM JAK NIE DAJESZ SOBIE RADY!!!! ZROBIMY Z KLIENTEM PORZĄDEK xD

Offline

 

#3 2009-04-05 21:08

YaMas

Administrator

13907603
Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 85
Punktów :   

Re: Ankieta dotycząca prowadzenia MBS

Zgadzam się. Tylko jest jedno ale... Mamy jeszcze 9 miejsc wolnych i nikt kogo zapraszam nie che przyjść. Pieniądze mogą iść tylko na rozbudowę (zwoje biorą jakieś tam drobnice). Nie mam serca kazać wpłacać złoto teraz, gdy przydają się Wam do rozwoju postaci. Przyjdzie pora, przyjdzie z rzutka (lepiej będzie kasę rozłożyć na 21 osób niż 12)


http://img166.imageshack.us/img166/4238/sygnaturayamas.jpg

Offline

 

#4 2009-04-06 16:08

Pudzian

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 14
Punktów :   

Re: Ankieta dotycząca prowadzenia MBS

Od jakiego poziomu przyjmujemy do  klanu?? Tylko starajcie się zapraszać osoby które są aktywne i będą uczestniczyć w rozwoju klanu... Bo przypadkowe osoby mogą mieć gdzieś klan, będziemy im tylko potrzebny do obrony jak ktoś ich będzie podjeżdżał za często...;/ Klan musi być zgrany i każdy z członków musi uczestniczyć że tak powiem w "życiu" klanu... Czekam na odpowiedź Pudzian.

Pozdro Pudzian


JAK WALCZYSZ WYGRYWAJ!! JAK ZGINIESZ WYKORZYSTAJ GNIEW ABY SIĘ POMŚCIĆ!!!!! DAJ ZNAĆ KLANOWICZOM JAK NIE DAJESZ SOBIE RADY!!!! ZROBIMY Z KLIENTEM PORZĄDEK xD

Offline

 

#5 2009-04-06 16:26

YaMas

Administrator

13907603
Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 85
Punktów :   

Re: Ankieta dotycząca prowadzenia MBS

Pudzian napisał:

Od jakiego poziomu przyjmujemy do  klanu?? Tylko starajcie się zapraszać osoby które są aktywne i będą uczestniczyć w rozwoju klanu... Bo przypadkowe osoby mogą mieć gdzieś klan, będziemy im tylko potrzebny do obrony jak ktoś ich będzie podjeżdżał za często...;/ Klan musi być zgrany i każdy z członków musi uczestniczyć że tak powiem w "życiu" klanu... Czekam na odpowiedź Pudzian.

Pozdro Pudzian

Nie przyjmuję jak leci, zauważ, że dalej jest nas 12 osób (mimo, że jesteśmy na 22 miejscu w rankingu). Przyjąłem dość wysoki próg przyjęcia (12 poziom i więcej). Dlatego tak nie pchają się do nas drzwiami i oknami. Mamy akademię (nowe SSK) z stamtąd może przyjdą nowi.
Jeśli nie będą aktywni to ich się wyrzuci. Nie ma innej metody przetestowania. Chyba, że masz jakiś pomysł...
Liczę na rozruszanie towarzystwa, stąd pomysł na forum. W Ogame się to sprawdziło... tutaj zobaczymy... Potrzeba tylko ze dwóch lub trzech "wyszczekanych" gości których posty się fajnie czyta (i odpowiada na nie)

Piszcie na tym forum! Niekoniecznie z sensem. Liczy się tylko dobra zabawa w fajnym towarzystwie


http://img166.imageshack.us/img166/4238/sygnaturayamas.jpg

Offline

 

#6 2009-04-06 16:28

Pudzian

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 14
Punktów :   

Re: Ankieta dotycząca prowadzenia MBS

Jak wypatrze jakieś aktywne i w miare ogarnięte osoby do kogo mam się zgłosić o wysłanie zapa??
Chciałbym prosić o pisanie na forum jeśli ma ktoś coś do sprzedania... Bo nie ma sensu czegoś szukac na rynku... Oczywiście po normalenj cenie by sprzedawało bo można bana wyłapać:p

Pozdro Pudzian


JAK WALCZYSZ WYGRYWAJ!! JAK ZGINIESZ WYKORZYSTAJ GNIEW ABY SIĘ POMŚCIĆ!!!!! DAJ ZNAĆ KLANOWICZOM JAK NIE DAJESZ SOBIE RADY!!!! ZROBIMY Z KLIENTEM PORZĄDEK xD

Offline

 

#7 2009-04-06 16:41

Pudzian

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 14
Punktów :   

Re: Ankieta dotycząca prowadzenia MBS

Ile osób jest zarejestrowanych na forum... Bo jak narazie odpowiadasz tylko Ty... Jak inni też zacznął coś pisać to wtedy będziemy mogli się dobrze bawić i rozkminiać co zrobić żeby ulepszyć i usprawnić działanie klanu, wykorzystać słabości przeciwników(inne klany) Bo mam nadzieje że będziemy mieli wrogów bo inaczej gra nie ma sensu:D  PISZCIE!!!!!!!!

Pozdro Pudzian


JAK WALCZYSZ WYGRYWAJ!! JAK ZGINIESZ WYKORZYSTAJ GNIEW ABY SIĘ POMŚCIĆ!!!!! DAJ ZNAĆ KLANOWICZOM JAK NIE DAJESZ SOBIE RADY!!!! ZROBIMY Z KLIENTEM PORZĄDEK xD

Offline

 

#8 2009-04-07 05:28

YaMas

Administrator

13907603
Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 85
Punktów :   

Re: Ankieta dotycząca prowadzenia MBS

Pudzian napisał:

Jak wypatrze jakieś aktywne i w miare ogarnięte osoby do kogo mam się zgłosić o wysłanie zapa??
Chciałbym prosić o pisanie na forum jeśli ma ktoś coś do sprzedania... Bo nie ma sensu czegoś szukac na rynku... Oczywiście po normalenj cenie by sprzedawało bo można bana wyłapać:p

Pozdro Pudzian

Podania możemy przyjmować tylko ja i LiJanCzu. Swoją drogą Li, oprócz pomocy w skompletowaniu składu po roz... starego SSK, nie zrobił już nic dla klanu. Forum to miała być jego działka...
Pudzian, może Ty chcesz być prawą ręką? Mógłbyś sam przyjmować podania...

Listę zarejestrowanych na forum masz na dole w TOP10 forumowiczów


http://img166.imageshack.us/img166/4238/sygnaturayamas.jpg

Offline

 

#9 2009-04-07 17:44

Pudzian

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 14
Punktów :   

Re: Ankieta dotycząca prowadzenia MBS

W sumie mogę:D mam przyjmować nowych członków i co jeszcze będzie moją działką??


Pozdro Pudzian


JAK WALCZYSZ WYGRYWAJ!! JAK ZGINIESZ WYKORZYSTAJ GNIEW ABY SIĘ POMŚCIĆ!!!!! DAJ ZNAĆ KLANOWICZOM JAK NIE DAJESZ SOBIE RADY!!!! ZROBIMY Z KLIENTEM PORZĄDEK xD

Offline

 

#10 2009-04-07 18:16

YaMas

Administrator

13907603
Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 85
Punktów :   

Re: Ankieta dotycząca prowadzenia MBS

No i jesteś PRAWA REKA i adminem forum. Twoja działka to:

- przyjmowanie nowych
- administracja forum

Oczywiście nie zostawię Cię samego w obowiązkach Masz prawie takie same prawa jak ja. Z tą różnicą, że ja mogę dodatkowo: zwalniać członków klanu, ustanawiać rangi, rozbudowywać budynek klanu i odpalać zwoje. Czyli nic znaczącego.
Twój pomysł na zbieranie danych o konkurentach jest świetny! Zrobiłem odpowiedni dział "Szyfry wojny". Dane mogą się przydać... Każdy chyba z nas chce wojny z innym klanem Jednak pochopne decyzje mogą doprowadzić nas do klęski... a tego już pewnie nie chcemy


http://img166.imageshack.us/img166/4238/sygnaturayamas.jpg

Offline

 

#11 2009-04-15 00:09

C0Br4

LEVEL 2

Zarejestrowany: 2009-04-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ankieta dotycząca prowadzenia MBS

Jak znajde troszke wolnego czasu to cos wymysle pudzian bedzie wiedzial o co mi chodzi raczej bo wie czym sie zajmuje z wyksztalcenia i tp tria taksamo oraz gatz ]:->

Offline

 

#12 2009-04-19 23:16

YaMas

Administrator

13907603
Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 85
Punktów :   

Re: Ankieta dotycząca prowadzenia MBS

Pudzian, o co mu chodzi, bo nie czaje?


http://img166.imageshack.us/img166/4238/sygnaturayamas.jpg

Offline

 

#13 2009-04-20 11:11

Mori

LEVEL 5

Zarejestrowany: 2009-04-17
Posty: 12
Punktów :   

Re: Ankieta dotycząca prowadzenia MBS

pewnie haker jakiś w rodzinie naszej:)

Offline

 

#14 2009-04-20 17:54

YaMas

Administrator

13907603
Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 85
Punktów :   

Re: Ankieta dotycząca prowadzenia MBS

Bardziej analitycy, lub programiści by się w klanie przydali... chociaż hakerzy to też programiści Może napiszą nam program do wyszukiwania złota 


http://img166.imageshack.us/img166/4238/sygnaturayamas.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » OBOP
  •  » Ankieta dotycząca prowadzenia MBS

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cien-kage.pun.pl www.grubson.pun.pl www.konkona.pun.pl www.asg-mcz.pun.pl www.ie2008.pun.pl