MODERN BUSHIDO SQUAD


  • Index
  •  » PORADNIKI
  •  » Poradnik dla początkujących, jaki znalazłem na forum katsuro.pl

#1 2009-04-10 18:52

YaMas

Administrator

13907603
Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 85
Punktów :   

Poradnik dla początkujących, jaki znalazłem na forum katsuro.pl

przewodnik z katsuro.co.uk

Mała pomoc dla nowego samuraja

Witaj Samuraju. Stworzyłem ten podręcznik żeby pomoc Ci z zaznajomieniem się z gra i żeby zdobyć jak największy wynik w jak najkrótszym czasie.
zaczynajmy
Podstawy które musisz wiedzieć:

Umiejętności:
1)Sila - nie ważna, jedyna pozytywna sprawa siły jest +1 do uszkodzeń co 10 punktów siły.
2)zrecznosc - najdroższa umiejscowić i bardzo ważna. zręczność daje większe szanse na trafienie przeciwnika
3)zwinnosc - zwinność jest równie ważna umiejętnością. daje szanse unikać uderzeń przeciwnika
4)budowa fizyczna - nie ważna. budowa fizyczna odpowiada za ilość zregenerowanych punktow życia na godzinę. dzięki niej wydajesz mniej złota na jedzenie wiec jest przydatna umiejętnością.
5)charyzma - charyzma jest twoja szansa na zadawanie krytycznych uderzeń

dużo ludzi ma swoje taktyki na których bazują rozbudowę postaci
ujmę to w ten sposób:
1.-zrecznosc
2.- charyzma
3.- zwinnosc
4.- budowa fizyczna
5.- siła

to ze zręczność jest najdroższa również daje do zrozumienia ze jest najważniejsza.
jest również obrona i obrażenia
obrażenia to siła z jaka uderzysz swojego przeciwnika a obrona to szansa na uniekniecie uderzenia.
sa dwa podstawowe cele dla ciebie tej grze
Honor i doświadczenie
Honor zdobywa się poprzez wyprawy i wykonywanie zadań mnichów
To jest najważniejszy cel do osiągnięcia w tej grze

doświadczenie zdobywa się przez atakowanie innych oraz rozwiązywanie zadań
każdy poziom potrzebuje konkretnej ilości punktów doświadczenia (wzrasta wraz z lewelem) żeby awansować
proponuje jak najwięcej atakować (oczywiście wg. zasad regulaminu) ponieważ co lewel będziesz dostawał nowe i lepsze przedmioty.
pamiętaj ze gracze -9 (od twojego lewelu) dają ci doświadczenie, -8 złoto i doświadczenie a wszyscy gracze -10 od poziomu twojego lewelu nic ci nie dają


http://img166.imageshack.us/img166/4238/sygnaturayamas.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » PORADNIKI
  •  » Poradnik dla początkujących, jaki znalazłem na forum katsuro.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.manganaruto.pun.pl www.mojagierkapl.pun.pl www.aguria.pun.pl www.acvstppbf.pun.pl www.cs-krwawaarena.pun.pl